Çocuk Doğum Günü Partisi

 • Hokus Pokus Çocuk Atölyesi’nde doğum günü partileri çok eğlenceli, bol süprizli. Tüm dekorasyon tecrübeli, yaratıcı ekibimiz tarafından size ve isteklerinize özel olarak hazırlanıyor, çocuğunuzun hayalleri gerçekleşiyor.

  • Titizlikle hazırlanan yiyecek ve içecekler
  • Kişisel temaya uygun atölye çalışması
  • Temaya uygun doğum günü pastası
  • Kişiye özel tema
 • Geçmiş Doğum Günü Temaları

  • Karlar Ülkesi

   Doğum günü partilerinde erimiş Olaf kurabiyeleri ve buz şekerlerimiz oluyor.

  • Winx Club

   Çocukların en sevdiği peri Stella’ymış. Hazırladığımız partilerde Stella hep yanınızda.

  • Hannah Montana

   Hannah Montana hayranları çok fazla. Biz de atölyemizdeki doğum günü salonumuzda bir sahne hazırlıyoruz.

  • Uçak

   Mert’in ev sevdiği oyuncağı uçağıymış, ondan ilham aldık, evini uçaklarla doldurduk!

  • Orman Hayvanları

   Berk’in doğum gününde konuklarımız orman hayvanlarıydı. Tüm salon zürafalar, maymunlar ve fillerle doluydu.

  • Arabalar

   Kaya’nın partisinde salonumuzu bir yarış pistine dönüştürdük ve Şimşek McQueen’i ağırladık

 • Çocuk Doğum Günü Partisi nasıl Organize Edilmeli

  Çocuğunuz için hazırlayacağınız eğlenceli ve özenli bir organizasyonun değeri, sadece anla değil senelerle ölçülür. Güzel bir parti organizasyonu çocuğunuza sadece eğlenceli bir gün armağan etmekle kalmayacak, büyüyüp geriye baktığında onu gülümsetecek kıymetli bir anı hediye edecektir. Çocuk doğum günü partileri, anne ve babaların biricik çocuklarını ne kadar sevdiklerini göstermek için önemli bir fırsat olduğu kadar, çocuğun kendine güveni, kişisel değerlilik duygusunu oluşturması ve sosyalleşmesi için de büyük bir şanstır. Bu şansı doğru kullanabilmek ise aslında göründüğünden çok daha kolay.

  Çocuğunuz için doğum günü partisi düzenlerken, onu günün prensi ya da prensesi kılacak günü hazırlarken, dikkat etmeniz gerekenlerin sayısı çok da az değil. Fakat biraz özen ve profesyonel bir destekle, unutulmaz bir parti günü yaratmak mümkün.

   

  Tema Seçimi

  Doğum günü teması seçmek sizin dikkatinize ve hayal gücünüze kalmış. Hayal günü dendiğinde, çocukların yetişkinlerden çok daha sınırsız düşünebildiğini hatırlamak gerekir. Tüm parti organizasyonu belirlenen tema etrafında gerçekleşeceği için, seçilecek temanın çocuğunuzu mutlu etmesi ve heyecanlandırması gerekir. Tema seçimine çocuğunuzu mutlaka dahil etmelisiniz. Onun serbest fikirlerini alabileceğiniz gibi, günlük hayatından sevdiğini gözlemlediğiniz konuları öneri olarak getirebilirsiniz. Bu konuda profesyonel yardım alabilir, hem fikir geliştirme hem çocuğunuz için doğru temayı seçme konusunda deneyimlerimizden faydalanabilirsiniz.

   

  Davetli Listesi

  Çoğu anne baba, davetli listesini oluşturmanın organizasyonun son aşaması olduğunu düşünür. Gerçek şu ki, partiye kimlerin davet edileceğine karar vermek doğum günü hazırları ile ilgili en belirleyici kriterlerin başında gelir. Toplam kaç kişi davet etmek istiyorsunuz? Çocuğunuzun arkadaşlarının aileleri davetli olacak mı? Sizin ailenizden diğer yetişkinler partiye dahil olacak mı, yoksa aile için ikinci bir kutlama mı yapılacak? Katılacak çocukların yaş grubu nedir? Bu ve bunlar gibi birçok değişken, çocuk doğum günü partileri düzenlerken göz önünde bulundurulmalı ve davetli grubuna uygun bir organizasyon planlanmalıdır.

   

  Yer Seçimi

  Yer seçimi konusunda, temayı, davetli listenizi ve kendi yaşam koşullarınızı göz önünde bulundurarak bir tercih yapmalısınız. Davetli listeniz için uygun büyüklükteyse, zaman olarak müsaitse ve ulaşım olarak uygunsa evinizin salonunu kullanabileceğiniz gibi, seçeceğiniz ulaşımı kolay bir sosyal tesiste veya atölyemizde gerçekleştirebilirsiniz.

   

  Dekorasyon

  Dekorasyon, partinizin ruhunu oluşturacak, tüm davetlileri ve en başta doğum günü çocuğunu parti havasına sokacak çok önemli bir ayrıntıdır. Doğum günü hazırlıkları için alacağınız profesyonel yardım ile yaratıcı, ulaşılabilir ve eğlenceli seçeneklere ulaşabilir, zevkinize ve bütçenize en uygun dekorasyonu zahmetsizce gerçekleştirebilirsiniz. Dekorasyon seçimine minik parti sahibini de dahil etmek, onun doğum günü partisini sahiplenmesi ve sorumluluk alması yönünde doğru bir adım olacaktır.

   

  İkram

  Doğum günü ikramı dendiğinde, ilk akla gelen doğum günü pastası olacaktır. Doğum günü pastası, doğum günü çocuğundan sonra günün yıldızıdır. Güzel bir pasta, unutulmaz fotoğraflara sahip olmanıza, temanızı güçlendirmeye ve partiye ekstra eğlence katmaya hizmet edecektir. Pasta dışındaki ikram öğeleri de yine parti teması etrafında birleşmelidir. İkramda dikkat edilmesi gereken noktalar katılımcı sayısı ve partinin saatidir. Tüm gün sürecek partilerde eğlenceli parti ikramı dışında, doyurucu yiyeceklere de yer verilmelidir. Yiyecek ve içeceklerin sunumunda kullanılacak malzemeler de yine parti teması ile uyum göstermelidir.

   

  Eğlence

  Aslında parti organizasyonun her bir birleşeni, eğlenceye hizmet ediyor. Ama davetli listesinin büyük bir çoğunluğunu çocuklar oluşturduğu zaman, hazırlanacak aktivitelerle eğlenceyi daha üst noktalara çıkarmak mümkün. Temaya uygun atölye çalışmaları, çocuğunuz ve arkadaşlarının ilginç, eğlenceli, hatırlanmaya ve anlatmaya değer saatler geçirmelerini sağlayacaktır. Özgün ve yaratıcı bir ruhla temanıza özel olarak dizayn edeceğimiz atölye çalışmaları, çocuğunuzun doğum günü partisi organizasyonunu unutulmaz kılacak.

  Unutmayın, doğum günü hazırlıkları da partinin bir parçasıdır ve stresli değil, eğlenceli olmalıdır. Çocuk doğum partileri alanında uzmanlığımız ve deneyimlerimiz, size unutulmaz bir doğum günü kadar, keyifli bir hazırlık süreci sunar.

  Hemen Iletişime Geçin!

Call Now ButtonBilgi ve Rezevasyon