Okullara Atölye

 • Okullara Özel Atölyeler

 • Hokus Pokus elbette okulları unutmadı.

 • Gelin eğlenceli bir yolda yaratıcılık, gelişim ve öğrenim dolu bir yürüyüşe çıkalım. Ekibimizin 4 ve üzeri yaşlar için hazırladığı Gelişimsel Hareket, Masal, Sanat Dansı, Story S.T.E.M ve Totem atölyelerinden birini veya bir kaçını seçip atölyemize geziler düzeneyebilir ya da bizi okulunuza çağırabilirsiniz.

 • Atölyelerimiz

  • Masal Atölyesi

   Masal Atölyesi

  • Story S.T.E.M

   Story S.T.E.M

  • Totem Atölyesi

   Totem Atölyesi

 • Gelişimsel Hareket Atölyesi’yle kaslarımızı kaba motor kaslarımızı kendi sınırlarımıza kadar en eğlenceli şekilde önce bireysel ardından çiftler halinde ve son olarak grup halinde çalıştırırken özgüven ve özsaygı geliştirecek, Masal Atölyesi’nde masalların büyülü dünyasında gezinip masalımıza uygun bir atölye çalışmasıyla sonlandırıp, Sanat Dansı’yla ritimlerin resmini çizecek, Story S.T.E.M ile masal kahramanlarının dertlerine ortak sorunlarını bilim, teknoloji, mühendislik ve matematik dallarından destek alarak çözecek, Totem Atölyesi’nde bizi koruyacak totemler yapacağız.

  Biliyoruz ki tüm gezilerinizi ve atölye çalışmalarınızı Türkçe olarak yapmak zorunda alıyorsunuz. Bu nedenle biz öğrenilen ikinci ve/veya üçüncü dili destekliyor ve çalışmalarımız için İngilizce ve Almanca dil seçeneklerini de sunuyoruz.

  OKUL DIŞI ETKİNLİKLER NEDEN ÇOCUKLAR İÇİN FAYDALI?

  Özellikle okul öncesi ve ilk okul öğrencileri okuda öğrendiklerini başka insanlarla paylaşmak konusunda çok istekliler. Bu isteği doğru şekilde desteklemek, okul rutinlerine ve derslerine eğitici ve eğlenceli bir mola vermek ve farklı etkinlikler yapmak onlar için bir ihtiyaç. Farklı mentorlardan yönerge almak, farklı ortamlarda farklı etkinliklere aktif olarak katılım sağlamak sosya becerilerini geliştirirken dil gelişimini de destekler. Bunun yanında çocuklar okulda canlandırma, oyunlar ve derslerle öğrendikleri bilgileri ve öğrenmekte oldukları yabancı dili de kullanarak özgüven geliştirir ve bilgilerini uygulamalı olarak pekiştirirler.

  OKULLARIN İHTİYAÇLARINA ÖZEL…

  Hokus Pokus ekibi olarak okuldaki ders programlarınızı ve konularınızı destekleyecek size özel atölye çalışmaları hazırlayabilir. Aile katılımlı etkinlikler düzenleyebilir, Masal ve Story S.T.E.M atölyelerimizide ekibimizin sizin için özel olarak yazdığı hikayelerle ihtiyaç duyduğunuz konularda uygulama yapabiliriz.

  SADECE ÇOCUK ATÖYELERİMİZ Mİ VAR?

  Elbette hayır. Yetişkin atölyeleri sayfamızdan arzu ettiğiniz çalışmaları seçebilir, atölyemizde veya okulunuzda öğretmenleriniz ya da veileriniz için uygulama talep edebilirsiniz.

  Detaylı bilgi ve rezervasyon için lütfen aşağıdaki ‘’İletişime Geç’’ lininden ekibimizle iletişime geçin.

  Görüşmek üzereeeee!

   

 • Hemen Iletişime Geçin!

Call Now ButtonBilgi ve Rezevasyon