Biz Kimiz?

 • Hakkımızda

  2010 Haziran ayında kapılarını açan atölyemiz 12 aydan 9 yaşa kadar çocuk yogası, oyunculuk, drama, resim, bilim ve S.T.E.M atölyeleri ile yetişkinler için Masal ve Oyunlar atölyeleri düzenliyor.
  2012 yılından itibaren uygulamaya başladığı mobil atölyeler ile doğum günlerine, şirketinize, evinize ya da dilediğiniz yere eğlenceyi taşıyor.
  Montessori eğitim yaklaşımını esas alan atölyelerimizde önceliğimiz doğru hazırlanmış ortamda çocukların yaparak, yaşayarak, hissederek kendi akışlarında ve merakları doğrultusunda keyifle öğrenmelerini sağlamak. Ebeveynlerimiz ise bizim en sıkı oyun arkadaşımız. Yetişkin atölyeleri ise çocukluğumuzu hatırlamak için yetişkin masallarının takım ruhunu canlandıran birbirinden keyifli oyunlarla harmanlanmış hali. Eğlence garanti 😉
 • Profesyonel Hokus Pokus Ekibi 2010'dan beri hep yanınızda.

  • Zerrin Keşoğlugil
   Kurucu Ortak

   2002-2011 yılları arasında anaokullarında ingilizce öğretmeni olarak görev yaptı. Bu süre boyunca Montessori, yaratıcı drama, hikaye anlatıcılığı, Orff, oyun terapisi eğitimleri alarak okul öncesi alanında kendini geliştirdi ve 2010 yılında Hokus Pokus Çocuk Atölyesi’nin kurucu ortağı oldu.

  • Pelin Keşoğlugil
   Kurucu Ortak

   2010 yılının haziran ayında Hokus Pokus’un kurucu ortağı olarak Montessori hakkında öğrendiklerini ve mutfak atölyeleri uygulamaya başladı. Hayat felsefesi “Doğru ortam ve fırsat verildiği takdirde her çocuk her şeyi başarabilir”.

    

 • Hemen İletişime Geçin!

Call Now ButtonBilgi ve Rezevasyon